Informacje

Microsoft uspokaja - nowe zmiany w Xbox Game Pass dostępne na stałe

... Katarzyna Dąbkowska

Firma uspokaja wszystkich tych, którzy myśleli, że zmiany wprowadzone zostaną na ograniczony czas.

Microsoft uspokaja - nowe zmiany w Xbox Game Pass dostępne na stałe - obrazek 1

Microsoft kilka dni temu poprawił humor właścicielom Xboksów One. Firma zapowiedziała, że w ramach subskrypcji usługi Xbox Game Pass gracze będą mogli zagrać we wszystkie gry na wyłączność dla Xboksa One. Oznacza to, że w cenie 29 zł za miesiąc będziemy mogli zagrać w takie gry jak Sea of Thieves, Crackdown 3 czy State of Decay 2. Gracze zastanawiali się jednak, czy możliwość zagrania w najnowsze gry na wyłączność będzie ograniczona czasowo. Microsoft postanowił uspokoić użytkowników.

Na oficjalnym profilu Larry'ego Hryba, znanego jako Major Nelson, pojawiła się informacja o tym, że taka opcja została wprowadzona na stałe i będzie dotyczyła wszystkich gier na wyłączność, które pojawią się w przyszłości.

Oznacza to, że jeśli jeszcze nie jesteście posiadaczami "przepustki", to w każdej chwili będziecie mogli zagrać w gry na wyłączność, które będą się pojawiać na Xbox One od 2018 roku. Z pewnością do już zapowiedzianych tytułów dołączy nowa odsłona serii Forza czy Gears of War 5. Ważną informacją jest również to, że przepustka będzie dostępna również na PC z Windowsem 10 w ramach funkcji Play Anywhere.

Microsoft uspokaja - nowe zmiany w Xbox Game Pass dostępne na stałe - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?