W lutym w Battlefieldzie 1 nastąpi Apokalipsa

Patryk Purczyński
2018/01/18 19:49

Electronic Arts ujawniło wstępny termin wydania DLC Apokalipsa do Battlefielda 1. Będzie to już czwarte rozszerzenie wojennej strzelanki.

W lutym w Battlefieldzie 1 nastąpi Apokalipsa

Battlefield 1 w lutym doczeka się nowej zawartości w postaci DLC Apokalipsa. Dostęp do niego w przyszłym miesiącu uzyskają posiadacze Przepustki Premium. Jak zapowiada rodzimy wydawca gry, Electronic Arts Polska, dodatek zaoferuje "najbardziej brutalne bitwy Wielkiej Wojny". Akcja rozgrywać się będzie na pięciu nowych mapach: Passchendaele, Kobarid, Somma, Niebo nad Londynem i Na krawędzi. Dwie ostatnie skupią się na potyczkach w przestworzach, a gracze spróbują swoich sił w nowym trybie walki w powietrzu.

Apokalipsa to również nowe pojazdy, broń i gadżety. "Wśród nich znajdziesz choćby działo przeciwlotnicze piechoty dla klasy szturmowca, dzięki któremu twoja piechota będzie mogła udzielać wsparcia towarzyszom w powietrzu i niszczyć samoloty wroga. Dodatkowo nowe rangi, przydziały służby, specjalizacje i nieśmiertelniki zapewnią ci mnóstwo nowych wyzwań" - wylicza EA Polska.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że aktualnie można za darmo testować dodatkowe mapy do Battlefielda 1. Akcja trwa do 22 stycznia.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!