Informacje

Nintendo Labo zamieni zwykły karton w interaktywne zabawki

... Katarzyna Dąbkowska

Kartony znajdujące się w zestawie będziemy musieli złożyć sami.

Nintendo Labo zamieni zwykły karton w interaktywne zabawki - obrazek 1

Dziś w nocy Nintendo zapowiedziało nową linię kreatywnych zabawek. Będą nimi Nintendo Labo, czyli w wielkim skrócie ujmując – ciekawe, kartonowe zabawki, które będziemy mogli sami złożyć, włożyć w nie Nintendo Switch i później wykorzystywać je do zabawy w grze.

Nintendo Labo pojawi się w dwóch wersjach. W pierwszej znajdziemy pięć składanych kartonów, w tym pianino, domek, motor, wędkę czy samochodzik. W drugiej wersji natomiast pojawi się robot. Zabawki będziemy musieli samodzielnie złożyć z pomocą interaktywnej instrukcji. Po włożeniu do nich Joy-Conów, kartony zamienią się w Toy-Cony, czyli interaktywne zabawki, które będziemy mogli zobaczyć na ekranie naszego Switcha.

Nintendo Labo pojawi się w Europie 27 kwietnia. W zestawie pojawią się też specjalne szablony z naklejkami i kolorowymi tasiemkami, którymi będziemy mogli ozdobić nasze Toy-Cony. Cena pierwszego zestawu składającego się na 5 elementów będzie wynosiła 70 dolarów, natomiast zestaw z robotem kosztować będzie 80 dolarów. Kto wie, być może w przyszłości Nintendo pozwoli na tworzenie własnych kartonowych projektow, które później będziemy mogli wykorzystać w grze.

Nintendo Labo zamieni zwykły karton w interaktywne zabawki - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?