Artifex Mundi zapowiada gry przygodowe na początek 2018 roku oraz pierwszy tytuł na Switcha

Małgorzata Trzyna
2018/01/18 14:15
0
0

Już w styczniu otrzymamy klimatyczną, detektywistyczną przygodówkę Noir Chronicles: City of Crime, a to dopiero początek.

Artifex Mundi zapowiada gry przygodowe na początek 2018 roku oraz pierwszy tytuł na Switcha

Wielbiciele gier przygodowych, z których słynie Artifex Mundi, w pierwszym kwartale 2018 z pewnością nie będą się nudzić. Firma zapowiedziała pięć gier, które niebawem trafią na PC, konsole i urządzenia mobilne:

  • Noir Chronicles: City of Crime - detektywistyczna przygodówka oferująca dojrzałą, mroczną historię z wątkiem romantycznym. Czy detektyw Fox znajdzie mordercę swej dawnej miłości? Dowiemy się jeszcze przed końcem stycznia, gdy gra trafi na Steam oraz urządzenia mobilne.
  • Nightmares from the Deep 3: Davy Jones - gra trafiła na PC już w roku 2014, na początku lutego 2018 ukaże się na konsolach PS4 i Xbox One.
  • Enigmatis 3: The Shadow of Karkhala - na PC debiutowało w 2016 roku, na PS4 i Xboksa One trafi w połowie marca.
  • Demon Hunter 4: Riddles of Light - w kolejnej części serii Demon Hunter wraz z główną bohaterką udamy się do ruin starożytnego Egiptu, gdzie zmierzymy się z mrocznymi mocami. Gra ukaże się na Steam i urządzeniach mobilnych przed końcem lutego.
  • Chronicles of Magic: Divided Kingdoms - to gra z nowego uniwersum, w której gracze zostaną wciągnięci w walkę między dwoma magicznymi królestwami. Gra ukaże się na Steam i urządzeniach mobilnych przed końcem marca.

GramTV przedstawia:

Artifex Mundi przygotowuje się także do wydania pierwszej gry na Nintendo Switch. Obecnie nie może jeszcze zdradzić ani jej tytułu, ani daty premiery, ale producent, Jarosław Kulik, zapewnia, że będzie warto czekać.

Firma zamierza także wprowadzić nowy model sprzedaży dla użytkowników Google Play, oparty na subskrypcji. Aktualnie trwają testy różnych rozwiązań.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!