Nadchodzi duchowy spadkobierca Theme Hospital – zapowiedziano Two Point Hospital

LM
2018/01/16 19:23
0
0

Tytuł trafi na pecety jesienią tego roku.

Studio Two Point Games zrzeszające byłych pracowników Bullfrog Productions ujawniło swoją debiutancką produkcję – Two Point Hospital, strategię ekonomiczną, w której pokierujemy własną placówką medyczną. Tytuł nawiązuje koncepcją do wydanego w 1997 roku Theme Hospital, w którego produkcję zaangażowani byli także twórcy zapowiedzianej gry.

Two Point Hospital zmierza na komputery osobiste i chociaż aktualnie jest jeszcze we wczesnej wersji alfa, to deweloperzy zapewniają, że najważniejsze elementy rozgrywki są już gotowe. Planowana data premiery przypada na jesień tego roku, ale nie wskazano jeszcze konkretnego terminu. W sieci pojawił się za to pierwszy zwiastun produkcji, który możecie zobaczyć powyżej.

GramTV przedstawia:

Jak na strategię ekonomiczną przystało, Two Point Hospital pozwoli nam wcielić się w managera własnego szpitala. Naszym zadaniem będzie efektywne zarządzanie budżetem, zapewnianie odpowiedniej opieki medycznej pacjentom, a także sukcesywne rozwijanie dostępnych usługi i kompetencji zatrudnionych lekarzy. Zadowoleni pacjenci polecą naszą placówkę swoim znajomym, co odczujemy dzięki zwiększonym wpływom gotówki do kasy szpitala, a kolejne szkolenia i rozwój alternatywnych technik leczenia pozwoli nam zdominować konkurencję i z czasem otwierać kolejne ośrodki. Całość ujęta jest w lekkiej formie ze sporą dawką dobrego humoru.

Nadchodzi duchowy spadkobierca Theme Hospital – zapowiedziano Two Point Hospital

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!