Informacje

Disney zapowiada Star Wars: Rivals

...

Nadchodzi kolejna produkcja spod znaku Gwiezdnych wojen. Tym razem fani tego jakże popularnego uniwersum otrzymają strzelankę PVP Star Wars: Rivals.

Disney zapowiada Star Wars: Rivals - obrazek 1

Disney i Lucasfilm ogłosiły nową, rozgrywaną w czasie rzeczywistym strzelankę PvP na urządzenia przenośne, Star Wars: Rivals. Wśród grywalnych postaci znajdą się m.in. Poe Dameron, Han Solo, Lano Calrissian, Darth Vader, Finn i Księżniczka Leia. Bohaterów będzie można odblokowywać dzięki postępom uzyskiwanym w grze. Im silniejsza postać, tym trudniej będzie uzyskać do niej dostęp.

"Wybieraj spośród legendarnych bohaterów, którzy charakteryzują się odmiennymi rolami. Dzięki ich odpowiedniemu połączeniu można zyskać taktyczną przewagę" - zapewniają twórcy Star Wars: Rivals. Pojawi się też słynna broń i umiejętności, jak kusza, którą dysponuje Chewbacca, czy duszenie Mocą, z którego zasłynął Darth Vader. Gracze odwiedzą znane zakątki uniwersum, w tym Bespin, Scarif, Jakku, a nawet Gwiazdę Śmierci.

Star Wars: Rivals jest darmowe, ale zawiera mikropłatności, które obciążą nas nawet na kwotę 100 dolarów (czyli wcale nie są takie mikro...). Gra jeszcze się nie ukazała, ale ci, którzy zdecydują się na wczesną rejestrację, mogą liczyć na bonusy. W przypadku sklepu Play są to udostępniane czasowo jednostki Death Trooperów, natomiast na iOS można uzyskać specjalne siły Rebelii. Co ważne, tytuł obsługuje funkcję cross-play, co znaczy, że użytkownicy urządzeń przenośnych mogą ze sobą rywalizować niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego.

Disney zapowiada Star Wars: Rivals - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?