Informacje

Stellaris otrzyma nowe DLC - Apocalypse

... Małgorzata Trzyna

Dzięki DLC będziemy mogli wysadzać całe planety, czyli sprowadzać apokalipsę na mieszkańców globów.

Paradox Interactive przygotowuje nowe DLC dla Stellaris - Apocalypse, skupiające się w pełni na wojnie i niszczycielskich działaniach. Gracze będą mogli korzystać z nowych opcji ofensywnych i defensywnych, próbować sił w wyzwaniach, jak również niszczyć całe planety wrogów za pomocą broni Colossus. W grze pojawią się ogromne statki kosmiczne klasy Titan, którymi poprowadzimy swe floty do boju, zapewniając podległym jednostkom potężne bonusy. Aby ochronić własną planetę, będziemy musieli ją zabezpieczyć z pomocą specjalnych systemów i orbitalnych instalacji.

W DLC pojawią się też kosmiczni piraci, zwani Marauderami, którzy uwielbiają najeżdżanie na dobrze prosperujące imperia. Gracze będą mogli nawet wynająć podstępnych Marauderów i zyskać dzięki nim przewagę w walce (choć ich buntownicza natura może przysporzyć kłopotów).

Apocalypse przyniesie ze sobą także nowe perki, dekrety i ambicje, co poszerzy możliwości rozwoju naszej cywilizacji. Więcej szczegółów można znaleźć na forum.paradoxplaza.com.

Premierę Apocalypse na PC (Windows), Mac i Linux zaplanowano na "początek 2018 roku".

Stellaris otrzyma nowe DLC - Apocalypse - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?