Informacje

God of War - data premiery zostanie ujawniona już wkrótce

... Katarzyna Dąbkowska

Według Chrisa Ashmine'a produkcja idzie w dobrym kierunku.

God of War - data premiery zostanie ujawniona już wkrótce - obrazek 1

God of War ma zadebiutować jeszcze w pierwszej połowie tego roku, jednak oficjalna data premiery nie jest jeszcze znana. Twórcy chwilowo wstrzymują się z podaniem jej do wiadomości publicznej, ale niedługo powinno się to zmienić. Chris Ashimine z Sony potwierdził w wywiadzie dla Famitsu, że zespół zajmujący się produkcją God of War jest na dobrej drodze i wkrótce powinien zapowiedzieć datę premiery. Szczegóły nie zostały podane.

Plotki jednak głoszą, że God of War może pojawić się na półkach sklepowych już 22 marca tego roku. Podobna informacja pojawiła się również na oficjalnej stronie PlayStation w Ameryce Północnej, więc jest spore prawdopodobieństwo, że tak się stanie. Z drugiej strony, Sony miało potwierdzić datę premiery podczas ubiegłorocznego PlayStaton Experience, ale nic takiego nie miało jednak miejsca.

Przypomnijmy, że produkcja kolejnej odsłony serii God of War wisiała na włosku. Cory Barlog z trudem przekonał Sony do stworzenia nowej części przygód Kratosa, ale nadal są spore szanse na to, aby w kolejnych odsłonach cyklu bohater zmierzył się również z innymi bóstwami. Wszystko zależy jednak od tego, jak poradzi sobie tegoroczny God of War.

God of War - data premiery zostanie ujawniona już wkrótce - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?