Informacje

Battalion 1944 wkrótce trafi na Steam, zobacz nowy trailer

... Małgorzata Trzyna

Battalion 1944 ukaże się na Steam w ramach Early Access 1 lutego 2018.

Square Enix i Bulkhead Interactive ogłosili, że strzelanka Battalion 1944, osadzona w realiach II wojny światowej, ukaże się na Steam w ramach Early Access 1 lutego 2018. Z tej okazji twórcy przygotowali zwiastun na silniku gry, załączony powyżej.

Battalion 1944 ma zaoferować to, co najlepsze w klasycznych, wieloosobowych strzelankach opartych na rywalizacji, a jednocześnie udoskonalić "klasykę" dla nowej generacji. Gra skupi się na walkach piechoty 5 vs 5. W Early Access otrzymamy zestaw kilku map i podstawową zawartość, ale lista funkcji i map będzie z czasem rozbudowywana. Twórcy chcą też dopracować zasady, tryby gry i balans broni oraz eliminować błędy na bazie opinii społeczności. Faza Early Access potrwa około roku.

Osoby chcące wziąć udział w beta-testach mogą zgłaszać chęć udziału na stronie mailchi.mp/7032078417d3/battalionbeta. Zaproszenia zostaną rozesłane do losowych osób (gwarantowany dostęp mają ci, którzy wsparli grę przez Humble Bundle lub Kickstartera). Wszyscy zaproszeni gracze będą mogli wziąć udział w testach w dniach od 20 stycznia (start: godzina 19:00) do 22 stycznia (zakończenie: godzina 7:00).

Battalion 1944 wkrótce trafi na Steam, zobacz nowy trailer - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?