Najnowsza wersja sterowników Game Ready 390.65 WHQL od Nvidii dla fanów Fortnite

LM, 09 stycznia 2018 11:30 0

W nowej wersji m.in. ShadowPlay Highlights w Fortnite: Battle Royale i nowa funkcja Nvidia Freestyle.

Inżynierowie firmy Nvidia wypuścili najnowszą paczkę sterowników Game Ready opatrzoną numerem 390.65 WHQL. Aktualizacja z pewnością ucieszy wszystkich entuzjastów darmowego Fortnite: Battle Royale, którzy dzięki niej od jutra będą mogli korzystać z wszelkich dobrodziejstw funkcji ShadowPlay Highlights. Poza tym najnowsze sterowniki wprowadzają dodatkowe opcje personalizacji zrzutów ekranu w grach kompatybilnych z usługą Nvidia Ansel.

Dodatkowo aktualizacja pozwala na korzystanie z ujawnionej podczas targów CES 2018 funkcji Nvidia Freestyle. Przypomnijmy, że dzięki niej możemy nałożyć na określone gry dodatkowe efekty postprocesowe w postaci filtrów, co diametralnie zmieni wygląd produkcji i nasze wrażenia płynące z rozgrywki.

Sterowniki możecie pobrać z oficjalnej strony Nvidii lub za pośrednictwem aplikacji GeForce Experience. Przypominamy, że zgodnie z zapowiedzią najnowsza wersja sterowników dedykowana jest już wyłącznie 64-bitowym systemom operacyjnym Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Linux i FreeBSD.

Znamy datę premiery Conarium na konsolach
Tyranny i Shadow Tactics: Blades of the Shogun w najnowszym Humble Bundle
StarCraft 2 – już jutro prezentacja możliwości AI Blizzarda i DeepMind
Stellaris: Console Edition z datą premiery na PlayStation 4 i Xbox One
najnowsze