Sea of Thieves dostanie dedykowanego pada do Xbox One

Katarzyna Dąbkowska
2018/01/06 18:34

Microsoft chyba naprawdę wierzy w ten tytuł.

Sea of Thieves dostanie dedykowanego pada do Xbox One

Microsoft uruchomił właśnie w swoim sklepie możliwość składania preorderów na limitowany kontroler do Xboksa One ozdobiony motywami z gry Sea of Thieves. Nawet jeśli sama gra Was nie interesuje, to obok takiego pada nie da się przejść obojętnie.

Półprzezroczysta purpurowa obudowa, ozdobiona laserowo grawerowanymi wzorami, pomalowany na złoto jeden z triggerów oraz świecąca w ciemnościach czaszka na środku pada. Kontroler wygląda rewelacyjnie, zresztą już sam motyw przezroczystości stosowany chociażby przez Nintendo w Pro Controllerach do Switcha to coś, przez co zastanawiam się jak zmieścić w swoim budżecie zakup tego pada. Dodatkowo, Microsoft dołącza do kontrolera kod na ekskluzywne ciuchy dla naszego bohatera w Sea of Thieves, kod na 14 dni Xbox Live Gold i kod na 14 dni próbnego Xbox Game Pass.

GramTV przedstawia:

Ile kosztuje taka przyjemność? 299 złotych, tyle co i inne pady do Xbox One w sklepie Microsoftu. Premiera kontrolera 15 lutego, czyli za ponad miesiąc. Albo ponad miesiąc przed premierą gry, którą zaplanowano na 20 marca.

Z którego systemu operacyjnego korzystasz?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!