Informacje

Mutant Football League trafi na PS4 i Xboksa One już 19 stycznia

... Małgorzata Trzyna

Na boisku zamiast zwykłych zawodników wystąpią rozmaite, fantastyczne stworzenia i potwory.

Mutant Football League trafiło na PC w październiku 2017 (grę można wypróbować bezpłatnie, pobierając demo). 19 stycznia 2018 w nietypowy football od niezależnego studia Digital Dreams Entertainment zagrają też posiadacze konsol PS4 i Xbox One.

W Mutant Football League rywalizują ze sobą dwie siedmioosobowe drużyny. Jednak nie jest to gra, w której na zwykłe boisko wybiegają zwykli zawodnicy - kierujemy szkieletami, robotami, obcymi, mutantami czy orkami, którzy mogą korzystać z różnych, nieczystych sztuczek, od bomb, pił i strzelb po przekupywanie sędziów. Do wyboru mamy 18 drużyn oraz 18 unikatowych boisk, na których rozmieszczono miny, pułapki, ogniska, toksyczne fosy, piły i inne, zabawne, zabójcze przeszkody. Nie brakuje więc okazji do obejrzenia komiczno-przerażających śmierci, tryskającej krwi i eksplodujących ciał. W grze można wybierać między różnymi trybami (Exhibition, Practice, Playoffs) lub próbować przetrwać przez cały sezon i zdobyć puchar.

Mutant Football League to następca gry z 1993 roku o tym samym tytule, wydanym przez Electronic Arts. Produkcja została sfinansowana na Kickstarterze.

Mutant Football League trafi na PS4 i Xboksa One już 19 stycznia - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?