News

Kingdom: New Lands z nową, szóstą wyspą

Adam Berlik, 27.12.2017 13:04 0

Kolejna lokacja pojawiła się w darmowym rozszerzeniu.

Wszyscy posiadacze niezależnego Kingdom: New Lands mogą już pobierać nowy dodatek, który wprowadza możliwość eksplorowania kolejnej wyspy. Co ciekawe, wspomniana produkcja jest w istocie ulepszoną wersją gry Kingdom z 2015 roku, która – podobnie jak oryginał – należy do gatunku nieskomplikowanych strategii z elementami RPG.

Głównym bohaterem Kingdom: New Lands jest król, który musi zadbać o rozwój własnego królestwa. Podczas rozgrywki zwiedzamy kolejne lokacje (wszystkie są generowane proceduralnie) i kolekcjonujemy monety. Tylko od naszych decyzji zależy, czy uda nam się doprowadzić do rozkwitu wirtualnego świata, czy też wprost przeciwnie. Aby nie doprowadzić do porażki, należy między innymi zadbać o ulepszenie systemów obronnych i sprawić, by wieśniacy stali się naszymi poddanymi.

Wersja cyfrowa gry Kingdom: New Lands na PC jest dostępna w sklepie gram.pl w cenie 53,99 złotych. Wzorem sporej liczby niezależnych produkcji, dzieło duetu Noio i Licorice, także może pochwalić się staroszkolną, pixel-artową oprawą graficzną.

najnowsze