Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Wiedźmin 3 na XOne X jednak z obsługą HDR; pobierz patch już teraz

Patryk Purczyński
2017/12/20 19:23

CD Projekt RED przygotował miłą niespodziankę dla właścicieli Xboksa One X. Funkcja HDR ostatecznie jest dostępna na konsoli Microsoftu.

Wiedźmin 3 na XOne X jednak z obsługą HDR; pobierz patch już teraz

Patch 1.60 do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na Xboksie One X jest już dostępny do pobrania. Wprowadza on obiecaną funkcję wyświetlania obrazu w rozdzielczości 4K (alternatywnie wykorzystania supersamplingu w przypadku telewizorów bez UHD), ale nie tylko. Niespodziewanie dzięki łatce ostatni rozdział przygód Geralta na wspomnianej konsoli wykorzysta również technologię HDR.

CD Projekt RED na potrzeby patcha przygotował dwa tryby: 4K i Performance Mode. "W trybie 4K gra i cała jej dodatkowa zawartość wyświetlana jest w rozdzielczości 4K, zawierając ulepszone cienie, funkcję ambient occlusion i filtrowanie tekstur, jak również tekstury o wyższej rozdzielczości i rozgrywkę w 30 fps. Zmiana na Performance Mode zapewni dynamiczne skalowanie rozdzielczości, wyświetlanie gry w rozdzielczości minimum 1080p, a maksymalnie w 4K, celując w rozgrywkę w 60 fps" - wyjaśniają twórcy Wiedźmina 3.

GramTV przedstawia:

HDR wkrótce będzie dostępny także na PS4 Pro. Do tej pory właściciele tej konsoli mogli cieszyć się jedynie z gry w rozdzielczości 4K.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!