Informacje

REGENESIS Arcade pierwszą grą polskiego studia Hyperbook

... Katarzyna Dąbkowska

Produkcja jest dostępna na Steamie w ramach wczesnego dostępu.

REGENESIS Arcade pierwszą grą polskiego studia Hyperbook - obrazek 1

Polskie studio Hyperbook poinformowało właśnie o premierze ich pierwszego, debiutanckiego tytułu. REGENESIS Arcade pojawiło się właśnie w serwisie Steam. Gra przeznaczona jest przede wszystkim na gogle do wirtualnej rzeczywistości. Na liście sprzętów kompatybilnych z produkcją jest Oculus Rift, HTC Vive i Windows Mixed Reality. Tytuł już niedługo pojawi się również w sklepach Oculus Experience Rift i Vive Port.

Aktualnie gra dostępna jest w wersji darmowej, LITE, a także w pełnej wersji DELUXE w ramach programu wczesnego dostępu na Steamie. Bezpłatna edycja gry oferuje dostęp do trzech czasowych wzmocnień, dziesięciu ulepszeń oraz pięciu rodzajów broni. Pełna wersja natomiast jest o wiele bardziej rozbudowana, a z czasem będzie rozszerzana o kolejne dodatki.

REGENESIS Arcade to futurystyczna strzelanka, w której będziemy musieli mierzyć się na arenie z kolejnymi falami przeciwników. Twórcy obiecują rozbudowane algorytmy sztucznej inteligencji. Ma się to przekładać na nieprzewidywalność przeciwników, co będzie zmuszało graczy do ciągłej uwagi. W grze dostępnych będzie 5 rodzajów broni. Każda będzie różniła się od siebie, m.in. zasięgiem czy typem pocisków. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun gry:

REGENESIS Arcade pierwszą grą polskiego studia Hyperbook - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?