Informacje

W Afterparty sprawdzisz, czy masz mocniejszą głowę niż szatan

... Małgorzata Trzyna

Twórcy Oxenfree pracują nad nową grą przygodową - Afterparty - gdzie pokierujemy dwójką przyjaciół, którzy niespodziewanie trafiają do piekła.

W Afterparty sprawdzisz, czy masz mocniejszą głowę niż szatan - obrazek 1

Lola i Milo, dwójka najlepszych przyjaciół, którzy spędzali ze sobą niemal każdą wolną chwilę, powoli zaczyna przyzwyczajać się do myśli, że czas w szkole dobiega końca, a każde z nich będzie musiało pójść swoją drogą. Jednak zanim nadchodzi smutny czas rozstania, oboje giną i trafiają do piekła, gdzie będą musieli odpokutować za swoje grzechy. Bohaterowie nie mają pojęcia, co zrobili złego i czemu znaleźli się wśród kłamców, morderców i złodziei. Jednak jest dla nich nadzieja na opuszczenie piekła: wystarczy, że pokonają samego szatana... w piciu.

Przemierzając piekło, natkniemy się na rozmaite miejsca, inspirowane religiami i wyznaniami z całego świata, zobaczymy także rzekę Styks, po której kursują taksówki. Po wejściu do baru będziemy mogli usiąść i zacząć pogawędkę z demonicznym barmanem, wystąpić na scenie z mikrofonem czy rywalizować z diabełkami w mini-grach. Podczas rozmów zawsze będziemy mieli opcję "wypij", która pozwoli wziąć łyk czegoś, co akurat znajdzie się pod ręką. Różne napoje będą wywoływać różne efekty - np. zachęcą do wdrapania się na dach baru. Eksperymentowanie z piciem będzie ważną częścią gry.

Premiera Afterparty przewidywana jest na 2019 rok. Na razie nie wiadomo, na jakie platformy trafi gra.

W Afterparty sprawdzisz, czy masz mocniejszą głowę niż szatan - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?