Informacje

Titan Quest ukaże się na konsolach

... LM

Dedykowana konsolom ósmej generacji wersja zadebiutuje w marcu 2018 roku. Port na Nintendo Switch jeszcze w 2018 roku.

Titan Quest ukaże się na konsolach - obrazek 1

Firma THQ Nordic zapowiedziała konsolowe wydanie udostępnionej w sierpniu 2016 roku jubileuszowej wersji gry Titan Quest, która oryginalnie ukazała się w czerwcu 2006 roku. Rzeczona edycja zawierająca dodatek Immortal Throne trafi na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One już 20 marca 2018 roku. Zapowiedziano także wersję na konsolę Nintendo Switch, która pojawi się jeszcze w 2018 roku, ale nie wskazano konkretnej daty premiery.

Przy okazji wydawca ujawnił, że produkcja ukaże się na konsolach w dwóch edycjach pudełkowych – wycenionej na niespełna 30 euro (około 126 złotych) Standardowej i obejmującej także PC wersji Kolekcjonerskiej gdzie poza grą znajdziemy także notatnik, specjalne pudełko i replikę hełmu starożytnych Greków. Za Kolekcjonerskie wydanie na PC zapłacimy równowartość 110 euro (około 460 złotych), a na konsolach o 10 euro więcej (około 505 złotych). Cóż, nie da się ukryć, że cena jest dość wygórowana, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że zapowiedziana edycja nie zawiera wydanego niedawno DLC Ragnarok.

Titan Quest to opracowane przez studio Iron Lore RPG akcji, w którym stawiamy czoła zaczerpniętym z mitologii starożytnym tytanom, którzy zerwali nałożone przez bogów okowy i zagrażają światu.

Titan Quest ukaże się na konsolach - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?