Informacje

Conan Exiles z datą premiery, nową ceną, trailerem i edycją kolekcjonerską

...

Conan Exiles ukaże się nieco później niż można było przypuszczać. Wraz z ujawnieniem daty premiery zaprezentowano edycję kolekcjonerską gry.

Conan Exiles z datą premiery, nową ceną, trailerem i edycją kolekcjonerską - obrazek 1

Funcom ujawnił, że Conan Exiles ukaże się 8 maja 2018 roku na pecetach, Xboksie One i PlayStation 4. Do tej pory zakładano, że do sklepów survivalowa przygodowa gra akcji trafi jeszcze w pierwszym kwartale, ale najwyraźniej twórcy wolą zarezerwować sobie nieco więcej czasu na przygotowanie tytułu. Języczek u wagi stanowi równoczesna premiera na wszystkich trzech platformach docelowych. Do tej pory produkcja była bowiem dostępna na PC i XOne w ramach, odpowiednio, Early Access i Xbox Game Preview, zaś na PS4 jeszcze nie było okazji, by w nią zagrać.

Osobną historię stanowią ceny. W przypadku komputerowej wersji Conan Exiles zostanie ona utrzymana na dotychczasowym poziomie 30 dolarów aż do premiery (wówczas wzrośnie o 10 dolarów), ale już na Xboksie One ustalenie ceny obowiązującej w dniu debiutu (w tym wypadku mówimy o 50 dolarach) zostanie wcielone w życie jeszcze w tym tygodniu. Wszyscy, którzy złożą zamówienie przedpremierowe, otrzymają w ramach bonusu Miecz Atlantów.

Funcom zaprezentował także edycję kolekcjonerską Conan Exiles. W jej skład, oprócz samej gry, wejdą: 15-centymetrowa figurka głównego bohatera, artbook, drukowany i cyfrowy komiks, mapa świata, cyfrowe wydanie zbioru zasad RPG-a pen-and-paper, ebook oraz ścieżka dźwiękowa. Poniżej prezentujemy zaś nowy trailer.

Conan Exiles z datą premiery, nową ceną, trailerem i edycją kolekcjonerską - obrazek 2

Conan Exiles z datą premiery, nową ceną, trailerem i edycją kolekcjonerską - obrazek 3