News

W ulepszone Romancing Saga 2 zagramy już za kilka dni

Katarzyna Dąbkowska, 09.12.2017 16:14 2

Gra zawita na praktycznie każdej liczącej się w tej chwili platformie.

Romancing SaGa 2 to wbrew temu, co sugeruje cyferka przy nazwie piąta odsłona tworzonej przez Square Enix serii SaGa. Jakiś czas temu gra trafiła na urządzenia z iOS i Androidem, a potem zapowiedziano jej port na PlayStation Vitę. Miesiąc temu, Akitoshi Kawazu, ojciec serii, ogłosił na swoim Twitterze, że odświeżone Romancing SaGa 2 trafi nie tylko na Vitę, ale i na inne konsole. Dziś już wiemy kiedy to się stanie, na co mamy czekać i na czym zagramy.

Ulepszone Romancing SaGa 2 zadebiutuje cyfrowo 15 grudnia tego roku na konsolach PlayStation Vita, PlayStation 4, Nintendo Switch oraz Xbox One, a dodatkowo gra zawita również na komputery osobiste z systemem Windows 10. Twórcy gry obiecują ulepszoną oprawę graficzną (choć w starym stylu), nowe klasy bohaterów, poprawione audio, dodatkowe lokacje do zwiedzania i tryb „Nowa Gra+”.

Co więcej, Square Enix pracuję również nad odświeżeniem Romancing SaGa 3 na smartfony i konsole. Z pierwszych zapowiedzi wiemy już, że i ta produkcja doczeka się angielskiego tłumaczenia i zostanie wydana w USA i Europie.

najnowsze