News

Beta Monster Hunter World już za chwilę

Katarzyna Dąbkowska, 09.12.2017 16:52 14

Otwarte testy startują już jutro o 18:00.

Monster Hunter World zadebiutuje 26 stycznia 2018 na PlayStation 4 i Xbox One, ale już jutro, jeśli tylko posiadacie konsolę PlayStation, będziecie mogli sprawdzić grę w akcji. 9 grudnia o godzinie 18:00 wystartują beta testy gry, które potrwają do 12 grudnia, do godziny 18:00. Pliki gry możecie już pobrać z PlayStation Store, tak aby rozpocząć zabawę wraz z otwarciem serwerów. Poniżej zaś znajdziecie krótki, przygotowany przez twórców poradnik o tym, co czeka na Was w trzydniowych testach.

Dowiedzieliśmy się też już w jaki sposób Monster Hunter World wykorzysta moc PlayStation 4 Pro. Niestety, konsola nie ma wystarczająco mocy, aby uruchomić grę w 4K, 60 klatkach i najwyższych możliwych detalach, tak więc będziemy musieli zdecydować, co jest dla nas najważniejsze. Dostępne tryby to: najważniejsza grafika, najważniejsza rozdzielczość i najważniejsza płynność. Ciekawe jak będzie wyglądało wsparcie dla mocy Xbox One X, ale o tym dowiemy się dopiero przy premierze gry, ponieważ jutrzejsze beta testy ominą fanów konsoli Microsoftu.

najnowsze

Znamy wymagania sprzętowe GRID

2

Codemasters postanowiło podzielić się z graczami oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi do GRID, czyli najnowszej odsłony popularnej serii gier wyścigowych.