Informacje

Znamy szczegóły Winter Siege w Call of Duty: WWII

... LM

Nowe atrakcje pojawią się już 8 grudnia. Zobacz zwiastun wydarzenia.

Jeszcze w listopadzie studio Sledgehammer Games zapowiedziało, że okres świąteczny uświetni specjalne wydarzenie dla fanów modułu wieloosobowego w Call of Duty: WWII – Winter Siege. Dzisiaj twórcy postanowili ujawnić wszystkie atrakcje związane z akcją i przy okazji udostępnili jej zwiastun. Winter Siege rozpocznie się 8 grudnia i potrwa do 2 stycznia 2018 roku.

Zmiany zaobserwujemy już w kwaterze głównej, która zyska zimowy motyw, a jej nowy kwatermistrz – kapitan Butcher – zaoferuje nam nowe elementy kosmetyczne dla dostępnego w grze wyposażenia. Obok tego pojawią się nowe rozkazy, wyzwania i premie do zdobywanych punktów doświadczenia. Podczas imprezy wszyscy gracze będą mogli rywalizować na mapie Winter Carentan, której standardowa wersja dostępna jest wyłącznie dla posiadaczy przepustek sezonowych. Szczegółowy harmonogram wydarzenia znajdziecie poniżej.

Call of Duty: WWII od Sledgehammer Games ukazało się 3 listopada na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

Znamy szczegóły Winter Siege w Call of Duty: WWII - obrazek 1

Znamy szczegóły Winter Siege w Call of Duty: WWII - obrazek 2

Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?