Informacje

Pokemon Go z dynamiczną pogodą

... Katarzyna Dąbkowska

W grze pojawi się też 50 stworków z 3. generacji.

Pokemon Go z dynamiczną pogodą - obrazek 1

Pokemon Go doczeka się nowej aktualizacji, w ramach której do gry dodane zostaną dynamiczne warunki pogodowe, a także 50 nowych stworków znanych nam dobrze z trzeciej generacji. Łatka jeszcze nie zadebiutowała w Pokemon Go, jednak powinna pojawić się w ciągu kilku najbliższych dni.

Do nowych stworków będą należeć między innymi Treecko, Torchic, Mudkip, Salamence, Shiftry, Aggron, Ludicolo czy Groudon. Chwilowo, jak już wspomnieliśmy, do gry dołączy łącznie 50 stworków z trzeciej generacji. Kolejne najprawdopodobniej pojawią się w nowych aktualizacjach.

Ciekawą opcją są tutaj również warunki pogodowe. Gra będzie aktualizowała na bieżąco, jakie dokładnie warunki panują za naszymi oknami oraz wprowadzi je do rozgrywki. Oznacza to między innymi, że pogoda będzie wpływała na zachowanie zwierzaków. Jeśli będzie np. deszczowo, będziemy mieli większe szanse na schwytanie Pokemonów wodnych. Ataki stworków także będą różniły się w zależności od warunków pogodowych. Kiedy za oknem będzie padało, ataki Pokemonów wodnych będą silniejsze.

Przypomnijmy, że Pokemon Go zadebiutowało w lipcu minionego roku i zyskało ogromną popularność. W Stanach Zjednoczonych straty spowodowane przez grę szacuje się na 7 mld dolarów. Teraz jednak sława tej produkcji nieco gaśnie.

Pokemon Go z dynamiczną pogodą - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?