Informacje

Blizzard i EA wśród najlepszych pracodawców

...

Glassdoor opublikowało ranking najlepszych miejsc do pracy w 2018 roku. W rankingu dużych firm znalazły się dwie stricte z branży gier.

Blizzard i EA wśród najlepszych pracodawców - obrazek 1

Blizzard Entertainment znalazło się na 28. miejscu wśród dużych firm oferujących najlepsze warunki zatrudnienia wg najnowszego rankingu Glassdoor. Co ważne, jest on sporządzany na podstawie głosowania pracowników danych firm, co tylko go uwiarygadnia. Twórców Overwatcha głosujący komplementowali głównie za przyjazne środowisko pracy, zaś jeśli już pojawiały się wady, to nie były one do końca uzależnione od pracodawcy - jak w przypadku wysokich kosztów życia w Irvine w stanie Kalifornia, gdzie znajduje się siedziba Blizzarda.

Drugą firmą z branży elektronicznej rozrywki, która załapała się do rankingu, jest Electronic Arts. Spółka zajęła 56. miejsce, a chwalona jest przede wszystkim za wysokie wynagrodzenia i interesujące bonusy, jak darmowe gry, lody, masażystę na stanie, pokoje do medytacji czy wydarzenia organizowane w firmie.

Najlepszym pracodawcą w rankingu Glassdoor okazał się Facebook. Google uplasowało się na 5. miejscu, Nvidia na 24., Microsoft na 39. a Apple na 84. Wśród średnich i małych firm zabrakło miejsca dla przedstawicieli branży gier.

Blizzard i EA wśród najlepszych pracodawców - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?