Jak & Daxter odwiedzą PS4 w tegoroczne Mikołajki

Katarzyna Dąbkowska
2017/12/02 15:16

Jedynkę już dostaliśmy, tak więc czas na pozostałe gry.

Jak & Daxter odwiedzą PS4 w tegoroczne Mikołajki

Informowaliśmy Was w kwietniu, że Sony planuje do końca tego roku udostępnić posiadaczom PlayStation 4 podciągnięte do 1080p gry z serii Jak & Daxter. Pierwsza gra, Jak and Daxter: The Precursor Legacy, zadebiutowała 23 sierpnia i można ją było zarówno kupić w PlayStation Store, jak i dostać za darmo, jako bonus do gry Uncharted: Zaginione dziedzictwo. Teraz wiemy już kiedy będzie mogli pobrać pozostałe gry.

GramTV przedstawia:

Jak II, Jak 3 i Jak X Combat Racing zadebiutują w PlayStation Store za cztery dni, czyli 6 grudnia. Każda z gier zostanie podciągnięta do natywnego 1080p oraz dostanie swój zestaw trofeów do odblokowania. Będziemy też mogli skorzystać z funkcji Remote Play (przesyłanie obrazu na PS Vita / PC) oraz Share Play. Gry będzie można kupić pojedynczo (obstawiamy 63 złote za każdą z nich, bo tylko też kosztuje w tej chwili jedynka) oraz w pakiecie.

Tym sposobem gry z serii Jak & Daxter będą dostępne na każdej dostępnej w tej chwili w sprzedaży konsoli Sony. Parę lat temu remaster zawitał na PlayStation 3, a chwilę później na PlayStation Vitę. Teraz tą rewelacyjną serią będą mogli zachwycać się posiadacze PlayStation 4.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!