News

Darksiders II: Deathinitive Edition w grudniowej ofercie PlayStation Plus?

Katarzyna Dąbkowska, 29.11.2017 15:07 10

Wyciekły pierwsze gry, które pobierzemy w ramach abonamentu PS Plus.

Microsoft podał już do wiadomości, jakich gier możemy się spodziewać za darmo w ramach oferty Games with Gold. Sony, jak to ostatnio bywa, z informacją czeka do ostatniej chwili. Wprawdzie jeszcze nic nie ogłosiło, jednak na stronie japońskiego giganta pojawiła się reklama dwóch gier na PlayStation 4, jakie będziemy mogli pobrać za darmo w ramach abonamentu PlayStation Plus.

Z reklamy wynika, że w przyszłym miesiącu możemy liczyć na debiut dwóch produkcji na PS4. Będą nimi Darksiders II: Deathinitive Edition oraz Kung Fu Panda: Showdown of Legendary Legends. Niestety, reszta gier nie pojawiła się w ofercie, zatem nie wiemy jeszcze, jakie dokładnie tytuły będą mogli pobierać użytkownicy korzystający z konsol PlayStation 3 i PlayStation Vita. Takie informacje powinny się jednak pojawić najpóźniej jutro.

Warto wspomnieć, że w ramach abonamentu PlayStation Plus można aktualnie pobierać takie gry jak Worms Battlegrounds czy 1 i 2 odcinek Broken Sword 5: The Serpent's Curse. Więcej informacji o listopadowej ofercie PS Plus znajdziecie pod tym adresem.

najnowsze