Informacje

Beamdog zapowiedziało Neverwinter Nights: Enhanced Edition

... LM

Remaster tytułu ukaże się wyłącznie na komputerach osobistych.

Znane z odświeżania klasycznych gier studio Beamdog poinformowało, że zamierza wziąć na warsztat wydaną w 2002 roku produkcję studia BioWare – Neverwinter Nights. Remaster rzeczonej produkcji dostępny będzie jedynie na PC z systemami Windows, Linux i Mac. Nie ujawniono jeszcze oficjalnej daty premiery Neverwinter Nights: Enhanced Edition, ale wszyscy zainteresowani mogą już składać na nią zamówienia przedpremierowe, co poza dostępem do samej gry da również szansę na wzięcie udziału w testach wczesnej wersji remastera.

Bazą dla Neverwinter Nights: Enhanced Edition będzie wydanie Diamond Edition, więc poza podstawką w zremasterowanej edycji znajdziemy dodatki Shadows of Undrentide, Kingmaker oraz Hordes of the Underdark. Produkcja pozwoli nam na swobodną rozgrywkę w rozdzielczościach Full HD i 4K, a także zaoferuje usprawnioną oprawę audiowizualną. Warto wspomnieć też o wstecznej kompatybilności, dzięki której rozgrywkę w zremasterowany tytuł rozpoczniemy ze swoimi starymi zapisami stanu gry czy wcześniej wykorzystywanymi modyfikacjami. Beamdog zamierza uważnie słuchać wszelkich uwag społeczności i na bieżąco wprowadzać najważniejsze zmiany.

Co więcej, zremasterowanej wersji doczekają się także moduły premium – Pirates of the Sword Coast, Infinite Dungeons i Wyvern Crown of Cormyr, które będziemy mogli zakupić osobno w ramach wersji Digital Deluxe. Poza wspomnianymi przygodami znajdziemy w niej również ścieżkę dźwiękową i pakiet portretów.

Beamdog zapowiedziało Neverwinter Nights: Enhanced Edition - obrazek 1

Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?