Informacje

Nowe gry BioWare'u (Anthem) i Motive ekscytują władze EA

...

Blake Jorgensen nie kryje, że EA wiąże wielkie nadzieje z nowymi grami BioWare'u i EA Motive. Ta druga ma zaoferować niewidziane wcześniej rozwiązania.

Nowe gry BioWare'u (Anthem) i Motive ekscytują władze EA - obrazek 1

- Mamy zespół w Montrealu, który tworzy zupełnie nową markę osadzoną w gatunku akcja, prawdopodobnie na nasz fiskalny rok 2021. Wygląda fantastycznie i jest bardzo ekscytująca - przyznał dyrektor finansowy Electronic Arts Blake Jorgensen podczas UBS Global Technology Conference w San Francisco. Chodzi o pierwszy samodzielny projekt nowo sformowanego studia EA Motive, którym dowodzi Jade Raymond.

- To nowa gra, z mnóstwem nowej, interesującej rozgrywki. Nie sądzę, by ktokolwiek wcześniej widział coś takiego - zapowiedział Jorgensen. Bliższych szczegółów nie zdradził, wspomniał natomiast o Anthem, nowej produkcji BioWare'u, z którą również wiązane są w Electronic Arts spore nadzieje. To właśnie te dwa projekty mają pozwolić amerykańskiemu wydawcy zaistnieć na szerszą skalę w gatunku przygodowych gier akcji.

- To największy sektor w branży gier. Nie spędziliśmy nad nim zbyt wiele czasu, ponieważ byliśmy tak bardzo skupieni na tytułach sportowych i pierwszoosobowych strzelankach. Dostrzegamy tam wielką okazję - dodał Jorgensen.

Nowe gry BioWare'u (Anthem) i Motive ekscytują władze EA - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?