News

Guild Wars 2 - Living World Season 4 rozpocznie się już 28 listopada

Małgorzata Trzyna, 15.11.2017 15:20 0

Ciąg dalszy opowieści przedstawionej w drugim dodatku - Path of Fire.

We wrześniu Guild Wars 2 zostało wzbogacone o drugi dodatek - Path of Fire. Skupił się on na historii boga ognia i wojny - Balthazara - który pragnął potęgi i nie zamierzał cofnąć się przed niczym, by ją zdobyć, nawet jeśli oznaczałoby to zniszczenie całego świata Tyrii. Commander i jego towarzysze stanęli do walki ze złym bogiem. Końcówka Path of Fire nie pozostawiała wątpliwości, że to nie koniec naszych kłopotów - a ciąg dalszy opowieści poznamy już 28 listopada, gdy ukaże się pierwszy epizod Living World Season 4.

W ramach przygotowań do startu nowego Sezonu, ArenaNet przygotowała film, pokrótce przypominający, co działo się w dodatku Heart of Thorns, kolejnych rozdziałach Living World Season 3 i Path of Fire. Niestety, nie podano szczegółów, czy otrzymamy nową mapę i fragment opowieści, czy prócz tego zostanie wprowadzone np. piąte skrzydło rajdu i / lub nowy Fraktal. Szczegóły powinniśmy jednak poznać już niebawem.

Jak dotąd kolejne epizody Living World można było odblokować bezpłatnie - wystarczyło zalogować się do gry po wydaniu danego rozdziału, a przed udostępnieniem kolejnego. Guild Wars 2 jest dostępne jako gra free-to-play, ale tylko podstawka - dostęp do nowych fragmentów opowieści i map wymaga posiadania odpowiedniego dodatku.

najnowsze