Informacje

Super Mario Odyssey - jedna z najwyżej ocenionych gier w historii

...

Ten rok należy do Nintendo. Super Mario Odyssey jest już drugą grą Wielkiego N z ostatnich 12 miesięcy, która zbiera rekordowo wysokie noty.

Super Mario Odyssey - jedna z najwyżej ocenionych gier w historii - obrazek 1

Super Mario Odyssey to kolejna gra, która nie tylko stanowi pozycję obowiązkową dla wszystkich posiadaczy Switcha, ale też taka, która niejednego zmobilizuje do zakupu nowej konsoli Nintendo. Okrągła "dziesiątka" w naszej recenzji nie jest przypadkowa. Tytuł został średnio oceniony na 97 punktów, co jest jednym z najlepszych wyników w całej historii. Obecnie serwis Metacritic plasuje to arcydzieło na 10. miejscu na liście wszech czasów, choć tak naprawdę tylko pięć produkcji uzyskało wyższe noty (po 98 oczek).

Nintendo ten rok może już teraz zaliczyć do wyjątkowo udanych. Super Mario Odyssey nie jest bowiem jedyną grą z obozu Wielkiego N, która łapie się do ścisłej czołówki pod względem średniej ocen. Równie wysoko stoją bowiem akcje wydanego przed kilkoma miesiącami The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Mając w ręku takie karty japońskiemu gigantowi zdecydowanie łatwiej będzie przekonać konsumentów do zakupu Switcha - w końcu to tam są dostępne najlepsze gry, prawda?

Super Mario Odyssey - jedna z najwyżej ocenionych gier w historii - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?