News

Od jutra World of Warships z trybem na halloween

Patryk Purczyński, 25.10.2017 17:32 0

Rasputin powraca wraz ze swoimi piekielnymi hordami. Aby móc skuteczniej odeprzeć jego natarcie, gracze w World of Warships dostaną nowe okręty.

Już jutro World of Warships otrzyma aktualizację 0.6.12.1, wraz z którą udostępniona zostanie nowa misja Sunray in the Darkness. Gracze zmierzą się w niej ze starym znajomym, czyli Rasputinem, który powstaje z wodnego grobu i przywołuje swe piekielne zastępy. Dodatkowe utrudnienie stanowi mgła, która zmniejsza pole widzenia i punkty życia. Na szczęście użytkownicy nie będą pozostawieni temu wyzwaniu sami sobie. Do dyspozycji otrzymają cztery nowe okręty: niszczyciel Urashima, krążownik Svyatozar, pancernik Magnu-S i lotniskowiec Nobilium.

Jak informuje firma Wargaming w komunikacie prasowym, "każda z jednostek posiada unikatowego kapitana i wyjątkowe wyposażenie dodatkowe, które wpływa nie tylko na nas, ale i na wrogów. Na mapie będą występować sojusznicze wieże, których celem będzie zamknięcie portalu i wspomaganie nas w walce - należy chronić za wszelką cenę".

Wykonywanie misji i zadań specjalnych w trybie Sunray in the Darkness wiązać się będzie z uzyskaniem specjalnych, okolicznych kamuflaży, doświadczenia, dni konta premium i innych nagród.

najnowsze