News

Metal Gear Survive z datą premiery na konsolach

LM, 25.10.2017 10:30 0

Gra zadebiutuje na konsolach ósmej generacji w lutym 2018 roku.

Firma Konami poinformowała na Twitterze, że zapowiedziana na zeszłorocznych targach gamescom 2016 gra Metal Gear Survive ukaże się na zachodnich rynkach w lutym 2018 roku. Tytuł trafi do Ameryki 20 lutego, a dwa dni później sięgną po niego także europejscy gracze. Warto wspomnieć, że Konami ujawniło jedynie datę premiery na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Gra zmierza także na komputery osobiste, a konkretny termin premiery na PC mamy poznać już niedługo. Jednocześnie ujawniono bonusy, które otrzymają wszyscy, którzy zdecydują się zamówić grę przed premierą – cztery złote bronie, cztery chusty, malowania twarzy i dwa dodatkowe gesty.

Metal Gear Survive to gra akcji z elementami skradanki i walki o przetrwanie powiązana z popularnym cyklem Metal Gear Solid. W toku rozgrywki gracze wcielą się w członków organizacji Militaires Sans Frontieres, którzy trafili do innego wymiaru i muszą walczyć o swoje życie, na które czyha horda zombie. Tytuł zaoferuje tryb dla pojedynczego gracza, ale głównym zamysłem produkcji jest współpraca pomiędzy graczami. Projekt powstaje bez udziału ojca cyklu Metal Gear Solid – Hideo Kojimy – który wraz ze swoim zespołem utworzył niezależne studio i pracuje nad grą Death Stranding.

najnowsze

Poznaliśmy datę premiery filmu Czarna Pantera 2

1

Kolejna informacja z D23 Expo – znamy datę premiery kontynuacji przygód króla Wakandy. Dla fanów filmu na tym jednak kończą się dobre wiadomości, bowiem czekać będziemy naprawdę długo.