News

Kolejne gry za grosze – Humble Day of the Devs Bundle 2017

LM, 25.10.2017 09:50 0

W najnowszej ofercie m.in. Everything i remastery Full Throttle oraz Grim Fandango.

Sklep Humble Store wystartował z najnowszą akcją charytatywną, w ramach której możemy za stosunkowo niską kwotę nabyć pakiet ciekawych gier na PC. Tak jak w przypadku poprzednich promocji, aby załapać się na najtańszy próg, wystarczy wpłata stanowiąca równowartość 1 dolara (około 3,6 złotego). Za tę kwotę zdobędziemy klucze do trzech tytułów – TumbleSeed, Loot Rescals i Grim Fandango Remastered wraz z cyfrową ścieżką dźwiękową z gry.

Drugi próg to tradycyjnie średnia wszystkich wpłat, która w chwili pisania wiadomości stanowi równowartość 6,35 dolara (około 23 złote). Jeśli wpłacicie wspomnianą kwotę, to obok wcześniej wymienionych gier otrzymacie także Abzu, Flinthook i Day of the Tentacle Remastered. Jeśli od razu zdecydujecie się na wpłatę w wysokości 9 dolarów (około 32 złote), to otrzymacie wszystkie wymienione produkcje, a poza nimi także Full Throttle Remastered i Everything.

Pamiętajcie, że dokonując wpłaty, możecie ustalić jak duża jej część, zostanie przekazana potrzebującym. Głównym beneficjentem omawianej akcji jest fundacja SpecialEffect, ale w dowolnym momencie możecie wskazać inną organizację, korzystając z bazy Humble Bundle.

najnowsze