Europa Universalis IV: Cradle of Civilization i Crusader Kings 2: Jade Dragon z datą premiery

LM
2017/10/25 11:25
1
0

Najnowsze rozszerzenia do obu gier zadebiutują w połowie listopada.

Firma Paradox Interactive ujawniła datę premiery nadchodzących dodatków do dwóch dedykowanych pecetom strategii – Europa Universalis IV i Crusader Kings 2. Zapowiedziane wcześniej DLC Cradle of Civilization (EUIV) i Jade Dragon (CK2) zadebiutują na rynku tego samego dnia – 16 listopada.

Jednocześnie w sieci pojawiło się załączone powyżej wideo, na którym reżyser gry Europa Universalis IV – Jake Leiper-Ritchie – przybliża zawartość DLC Cradle of Civilization. Wycenione na 20 dolarów (około 72 złote) rozszerzenie koncentruje się na krajach muzułmańskich i obszarze Bliskiego Wschodu. Wśród nowości znajdziemy nowe typy sprawowania władzy, polityki handlowe oraz szkoły Islamu, które pomogą szerzyć wierzenia w innych krajach. Obok tego pojawi się opcja stworzenia profesjonalnej armii i nowe rodzaje podatków.

GramTV przedstawia:

Zainteresowani rozszerzeniem Jade Dragon do Crusader Kings 2 muszą przygotować się na wydatek rzędu 15 dolarów (około 55 złotych). W tej cenie otrzymamy dostęp do nowej zewnętrznej nacji – Chin. Państwo Środka będzie miało istotny wpływ na politykę krajów azjatyckich, a specjalne okno pozwoli nam utrzymywać stosunki dyplomatyczne z cesarzem. Nie bez znaczenia pozostaną także możni z Chin, którzy wyruszą do innych krajów w poszukiwaniu sławy czy możliwość skorzystania z Jedwabnego Szlaku.

Europa Universalis IV: Cradle of Civilization i Crusader Kings 2: Jade Dragon z datą premiery

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
26/10/2017 08:50

Pomysł na dodatek do CK2 z Chinami całkiem dobry. Jeśli już tak chcą zagospodarować niepojawiające się Chiny, to mogliby zrobić podobne odpowiedniki w Afryce, bo tam również południe Afryki jest niewidoczne.