Informacje

Dragon Ball FighterZ - dokładna data premiery w Japonii i dwie nowe postacie

...

Poznaliśmy dokładny termin wydania bijatyki Dragon Ball FighterZ. Choć dotyczy on wyłącznie rynku japońskiego, jest też wskazówką dla reszty świata.

Dragon Ball FighterZ - dokładna data premiery w Japonii i dwie nowe postacie - obrazek 1

Dragon Ball FighterZ ukaże się na japońskim rynku 1 lutego przyszłego roku - podał magazyn V-Jump w swoim najnowszym numerze. Choć informacja ta z pozoru nie dotyczy graczy w Europie, może być cenną wskazówką. Do tej pory Bandai Namco Entertainment podawało bowiem bardziej ogólnikową datę dla pozostałych rynków - luty 2018. Teraz możemy zakładać, że premiera nastąpi bliżej początku niż końca miesiąca.

Ujawniono ponadto dwie nowe postacie. Są to Nappa i Kapitan Ginyu. Ten pierwszy będzie dysponował takimi atakami, jak Saibamen i Meteor, zaś drugi może przywołać Moc Ginyu, a nawet zamienić paski zdrowia ze swoim przeciwnikiem dzięki opanowanej technice zamiany ciał. Wiadomo również, że w trybie fabularnym gracze przejmą kontrolę nad różnymi postaciami, zaczynając od Son Goku. W dalszej fazie wcielą się w szwarccharaktery, jak Android 18 czy Frizer.

W pierwotnie ujawnionej obsadzie Dragon Ball FighterZ znaleźli się Son Goku, Gohan, Tronk, Vegeta, Komórczak, Frizer i Majin Buu. Później dołączyli do nich Krilan i Szatan Serduszko.

Dragon Ball FighterZ - dokładna data premiery w Japonii i dwie nowe postacie - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?