News

Resident Evil 7 - DLC Not a Hero i End of Zoe na nowym trailerze

Małgorzata Trzyna, 17.10.2017 16:35 0

W sieci pojawiło się też kilka nowych screenów.

Resident Evil 7: Biohazard ukazało się w styczniu 2017. Gra otrzymała później dwa pakiety DLC - Zakazane Nagrania. Kolejna paczka, darmowe Not a Hero, z Chrisem Redfieldem w roli głównej, miała trafić w ręce fanów w drugim kwartale 2017, ale premiera została przesunięta na 12 grudnia 2017. W tym samym dniu zostanie udostępnione płatne DLC End of Zoe.

W darmowym DLC Not a Hero powraca ulubiony bohater fanów Resident Evil, weteran BSAA, Chris Redfield. Po koszmarnych wydarzeniach, z którymi mierzył się Ethan Winters w Resident Evil 7: Biohazard, Not a Hero oferuje zupełnie nowe doświadczenia. Chris musi stawić czoła zagrożeniom, jakich nie było w podstawowej wersji gry. Jako członek New Umbrella, wraz ze swym zespołem szybko opracowuje strategię. Czy uda mu się jeszcze raz rozwiązać zagadkę i ujść z życiem?

Pod koniec trailera widzimy też fragmenty z End of Zoe. Nieszczęsna Zoe trafia do lasu pokrytego krystaliczną substancją. Niespodziewanie z pomocą przychodzi tajemniczy mężczyzna, który obiecuje, że wszystko da się naprawić i podkreśla, że należy do rodziny dziewczyny.

End of Zoe będzie dostępne w sprzedaży osobno, wraz z Season Passem lub w nadchodzącej edycji Gold.

najnowsze