News

Magia czy technologia? Odpowiedz na pytanie i wygraj grę Elex na PC!

gram.pl, 17.10.2017 16:00 4

A wszystko to z okazji premiery gry twórców kultowej serii Gothic.

Post-apokaliptyczny świat i połączenie magii z technologią. Elex, nowa gra Pyranha Bytes - twórców kultowego Gothica - łączy obydwa światy tworząc interesującą mieszankę w klimatach science-fiction. Premiera już dziś, 17. października 2017 r!

Zanim jednak wyruszycie poznawać planetę Magalan warto zastanowić się chwilę nad odwiecznym konfliktem, który toczy się między zwolennikami magii, a osobami stawiającymi na rozwój i technologię. O ile można próbować łączyć jedno z drugim, to studiowanie jednej z dyscyplin pomoże zrozumieć, w jaki sposób władać potężniejszą mocą.

Tego właśnie dotyczył będzie nasz konkurs z okazji premiery gry Elex! Powiedzcie nam, która ze ścieżek pomoże w uzyskaniu prawdziwej potęgi - magiczna czy technologiczna? Wasze odpowiedzi wraz z uzasadnieniem (maksymalnie 2500 znaków bez spacji) wysyłajcie na adres konkurs@gram.pl z dopiskiem Elex. Pamiętajcie również o umieszczeniu w treści maila ksywki w serwisie gram.pl!

Na wypowiedzi czekamy do 23. października 2017 r. do godziny 23:59. Autorów najciekawszych wyłonimy w ciągu pięciu dni roboczych. Nagrodami w konkursie są pudełkowe wersje gry Elex na PC!

Regulamin naszego konkursu znajdziecie tutaj!

Powodzenia!

najnowsze