News

Horizon: Zero Dawn w edycji GOTY nadchodzi?

Patryk Purczyński, 03.10.2017 19:51 12

Jeżeli do tej pory nie sięgnęliście po Horizon: Zero Dawn, być może jeszcze w tym roku nadarzy się ku temu kolejna okazja - dzięki edycji GOTY.

W ofercie sklepu Play-Asia znaleziono Horizon: Zero Dawn - Game of the Year Edition. Zestaw miałby zapewne zawierać podstawową wersję gry wraz z dodatkiem Frozen Wilds, który wciąż czeka na swoją premierę. Ta zaplanowana jest na 7 listopada. Jeśli edycja GOTY nie jest sfabrykowana, pozwoliłaby ona wkroczyć do postapokaliptycznego świata pełnego robotycznych stworzeń nowo przybyłym, bez konieczności inwestowania osobno w podstawkę i rozszerzenie.

Przez wspomniany sklep Horizon: Zero Dawn GOTY wycenione jest na 50 dolarów. Edycja miałaby zadebiutować niespełna miesiąc po ukazaniu się dodatku Frozen Wilds, 5 grudnia. Na razie doniesienia mają jednak charakter nieoficjalny. Jeśli Sony faktycznie planuje zaoferować wspomniany zestaw konsumentom, powinniśmy się o tym niebawem dowiedzieć - np. podczas Paris Games Week, na które japońska firma przygotowała sporo atrakcji.

najnowsze