Informacje

Wolfenstein II: The New Colossus z nowym zwiastunem

... Katarzyna Dąbkowska

Trailer przedstawia jednego z bohaterów, jakiego spotkamy w grze.

Wolfenstein II: The New Colossus z nowym zwiastunem - obrazek 1

W sieci pojawił się nowy zwiastun Wolfenstein II: The New Colossus. Przedstawia on jednego z bohaterów, którego spotkamy na swojej drodze podczas rozgrywki. W zwiastunie widać, jak Horton Boone polewa gorzałki mocno podpitemu Blazkowiczowi. Po jakimś czasie protagonista nie wytrzymuje ilości alkoholu we krwi i pada nieprzytomny na ziemię:

Wolfenstein II: The New Colosssus przeniesie użytkownika do alternatywnego świata, w którym to Naziści wygrywają wojnę. Akcja gry rozpoczyna się po wydarzeniach przedstawionych w części pierwszej. Bohater trafia do okupowanych przez Rzeszę Stanów Zjednoczonych. Postanawia ponownie chwycić za broń. Powód? Jak twierdzi w trailerze – nie chce, by jego nienarodzone jeszcze dzieci w przyszłości wychowywały się w takim kraju.

Wolfenstein II: The New Colossus zadebiutuje na PC, PlayStation 4 i Xboksie One za miesiąc. My już mieliśmy okazję zagrać w tę grę. Więcej o niej przeczytacie w naszych wrażeniach.

Wolfenstein II: The New Colossus z nowym zwiastunem - obrazek 2

Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?