Informacje

Oddworld: Soulstorm - zobacz pierwszy, niezwykle niepokojący zwiastun

... Katarzyna Dąbkowska

Gra pojawi się dopiero w przyszłym roku.

Oddworld: Soulstorm - zobacz pierwszy, niezwykle niepokojący zwiastun - obrazek 1

Oddworld: Soulstorm zostało zapowiedziane już dawno temu, ale do tej pory nie mieliśmy żadnych konkretnych informacji na ten temat. Twórcy gry w końcu udostępnili nowy zwiastun pokazujący w dość niepokojący sposób, jak wykorzystywani są pobratymcy Abe'a:

Podano również do wiadomości, że akcja Oddworld: Soulstorm będzie rozgrywała się po zakończeniu wydarzeń w Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty. Abe stanie na czele Mudokonów i będzie przewodził rewolucji. Głównym celem ataku będzie natomiast korporacja Soulstorm Brewery, która produkuje napoje właśnie z ciał Mudokonów.

Jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki, to wprowadzi ona kilka ciekawych nowości do gry. Dodana zostanie przede wszystkim możliwość tworzenia własnych przedmiotów z pomocą craftingu. Ważnym elementem gry będzie również zbieranie i wykorzystywanie różnego rodzaju przedmiotów. Gracz będzie musiał również zaopiekować 301 Mudokonami, którym udało się przetrwać. Produkcja ma zadebiutować w przyszłym roku. Chwilowo nie wiadomo, na jakich platformach się pojawi.

Oddworld: Soulstorm - zobacz pierwszy, niezwykle niepokojący zwiastun - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?