Zwiastun premierowy Project Cars 2 przypomina - wyścigi czas zacząć!

Małgorzata Trzyna
2017/09/22 15:05
0
0

W Project Cars 2 czekają na nas cztery pory roku, różne warunki pogodowe, ponad 140 tras w 60 lokacjach i ponad 180 aut.

Dziś na PC, PS4 i Xboksie One debiutuje Project Cars 2 - nowa gra ekipy Slightly Mad Studios. Z tej okazji przygotowano, oczywiście, premierowy trailer, przypominający o najważniejszych elementach gry. Twórcy opracowali sterowanie, wzorując się na rzeczywistym zachowaniu aut, przygotowali ponad 140 tras w 60 lokacjach, 180 samochodów, różne pory roku, różne pory dnia i nocy oraz zróżnicowane warunki pogodowe. W grze znajdziecie zarówno ciekawy tryb kariery, jak i możliwość rywalizacji przez sieć. Zwiastun można oglądać w 4K.

GramTV przedstawia:

Project Cars 2 cieszy się bardzo dobrymi ocenami - aktualnie średnia wynosi 87/100. Nie ma więc co zbytnio się zastanawiać, tylko założyć kask, rękawice i zasiąść za kierownicami wirtualnych pojazdów. Wkrótce opublikujemy też własną recenzję, tymczasem zachęcamy do zapoznania się z artykułem Pawła, który wymienia sześć rzeczy, jakie zostały ulepszone w porównaniu z pierwszą częścią.

Zwiastun premierowy Project Cars 2 przypomina - wyścigi czas zacząć!

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!