Informacje

Nowy zwiastun Ruiner przedstawia walkę z czterema bossami

... Małgorzata Trzyna

Heavy Cyborg, Shadow, Captain Bogdan i Mother.

Już w przyszłym tygodniu na PC, PS4 i Xboksie One ukaże się polska, cyberpunkowa strzelanka Ruiner. Twórcy przygotowali zatem wideo, prezentujące czterech bossów, z jakimi zmierzymy się w grze. Będą to:

  • Heavy Cyborg - jeden z pierwszych i najlepszych projektów NagaShiwa Corps, wciąż nieukończony. Poszczególne modele wzorowane są na różnych zwierzętach i wyposażane w taką broń, jak adamantowe szpony czy granaty. Najwięcej entuzjazmu wśród widzów wywołuje mityczny Minotaur. Cyborgi są powolne, lecz bardzo potężne.
  • Shadow - nikt nie wie, skąd się wziął. Jest to tajemnicza postać, nosząca wiele imion, oskarżana o największą liczbę morderstw i zbrodnie przeciwko ludzkości. Na międzynarodowej liście terrorystów INTERPOLu figuruje jako Shadow.
  • Captain Bogdan - przeprowadzał egzekucje cywilów podczas powstania na Bałkanach w 2054 roku, teraz jest poszukiwany za zbrodnie wojenne, a także za napaść z bronią w ręku, wyłudzenia i pobicia. Jego cybernetyczne ulepszenia są nieco przestarzałe, lecz on sam jest piekielnie skuteczny.
  • Mother - ogromna maszyna obdarzona świadomością, o sadystycznej osobowości, zasilająca całą sieć zabezpieczeń Heaven. Może przejmować kontrolę nad urządzeniami i maszynami, do których jest podłączona. Bawi się swymi ofiarami, zanim je zabije.

Do sieci trafił także film przygotowany przez IGN, prezentujący pierwsze 18 minut rozgrywki:

Ruiner ukaże się 26 września. Gra ma wystarczyć na 6-8 godzin zabawy.

Nowy zwiastun Ruiner przedstawia walkę z czterema bossami - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?