Informacje

Permanentne bany w Overwatchu nadchodzą

...

Blizzard zaczyna rozdawać czarne polewki graczom, którzy mają już co nieco za uszami. Na zawsze pożegnają się oni z rywalizacją w Overwatchu.

Permanentne bany w Overwatchu nadchodzą - obrazek 1

Głośno jest w ostatnich tygodniach o toksycznych zachowaniach graczy w Overwatchu oraz próbach oczyszczenia środowiska przez Blizzard. Firma wreszcie posunie się do najbardziej radykalnego kroku. Począwszy od 27 września, gracze, którzy zbiorą trzy lub więcej sezonowych banów, zotaną permanentnie odcięci od rozgrywki opartej na rywalizacji z innymi użytkownikami.

"Sezonowe bany nie muszą następować w ciągłości by kwalifikować daną osobę do permanentnego bana" - tłumaczy Blizzard. "Dla przykładu, jeśli gracz zebrał sezonowe bany w sezonach 2. i 4., a kolejnego w sezonie 7., będzie się kwalifikował na permenentnego bana z rozgrywki opartej na rywalizacji jak tylko trzeci sezonowy ban zostanie przyznany. Dodatkowo, ani sezonowe bany ani permanentne bany nie wygasną wraz z upływem czasu. Kiedy raz jakieś konto zostanie permanentnie zbanowane, nie powróci już na dobrą stronę" - dodają twórcy Overwatcha.

Strzeżcie się zatem, albowiem nadchodzi nieprzejednana ręka sprawiedliwości.

Permanentne bany w Overwatchu nadchodzą - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?