Informacje

Square Enix zapowiedział survivalową grę akcji – Left Alive

... LM

Tytuł zadebiutuje na PC i PlayStation 4 już w przyszłym roku. Pierwsze szczegóły poznamy w czwartek 21 września.

Na zorganizowanej przez Sony konferencji z okazji targów Tokyo Game Show poza nowymi informacjami i zwiastunami wcześniej ujawnionych produkcji doczekaliśmy się też zapowiedzi zupełnie nowej marki, nad którą pieczę sprawuje koncern Square Enix. Projekt zatytułowany Left Alive to gra akcji z elementami walki o przetrwanie, której premierę zaplanowano na przyszły rok. Wtedy produkcja trafi na komputery osobiste i konsole PlayStation 4. Pierwsze konkrety związane z tytułem poznamy już 21 września na konferencji zorganizowanej przez Square Enix.

Zapowiedzi towarzyszyła załączona powyżej krótka zajawka, na której wymieniono kilku branżowych weteranów zaangażowanych w projekt. Wśród nich znajdziemy Yojiego Shinkawę, czyli byłego dyrektora artystycznego w Kojima Productions, który wykreował bohaterów czwartej i piątej odsłony serii Metal Gear Solid. Reżyserem produkcji będzie Toshifumi Nabeshima związany wcześniej ze studiem FromSoftware (Armored Core, Dark Souls II).

Oficjalna konferencja firmy Square Enix na Tokyo Game Show 2017 rozpocznie się w czwartek 21 września o godzinie 3:30 czasu polskiego, a pod tym adresem możecie oglądać ją na żywo.

Square Enix zapowiedział survivalową grę akcji – Left Alive - obrazek 1

Square Enix zapowiedział survivalową grę akcji – Left Alive - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?