Felieton

Forza Motorsport 7 – premierowa łatka będzie ważyć około 50 GB

LM, 19 września 2017 15:20 1

Zgodnie z zapowiedziami około godziny 17:00 czasu polskiego na serwery trafi wersja demonstracyjna gry.

Nie od dzisiaj wiadomo, że Forza Motorsport 7 będzie największą z wydanych do tej pory odsłon cyklu. Aby zobrazować ogrom dostępnej zawartości, studio Turn 10 ujawniło dzisiaj, że na dzień premiery poza 45 GB danych, które znajdą się na nośniku z grą, będziemy mogli pobrać pierwszą łatkę, która będzie ważyć około 50 GB. Warto zaznaczyć, że wszyscy zainteresowani będą mogli cieszyć się swobodną rozgrywką nawet bez premierowego patcha, ale żeby skorzystać z zawodów dostępnych w miarę postępów w grze i przypisanych do nich nagród będziemy musieli przygotować stosowną ilość miejsca na twardym dysku. To oczywiście nie koniec, gdyż jak ujawnili twórcy, w dniu premiery gra nie zaoferuje jeszcze pełnej zapowiedzianej zawartości. Ta ukaże się krótko po premierze w formie kolejnych aktualizacji. Wraz z nimi w Forza Motorsport 7 pojawi się m.in. dom aukcyjny, wydarzenia #Forzathon i ligi. Poza tym już 7 listopada na serwery Microsoftu trafi pakiet usprawnień dla konsoli Xbox One X. W najbliższym czasie studio Turn 10 ujawni też dalsze informacje dotyczące rozwoju produkcji.

Forza Motorsport 7 zadebiutuje 3 października na komputerach osobistych i konsolach Xbox One. Najnowsza odsłona cyklu gier wyścigowych zaoferuje nam m.in 700 samochodów i 32 trasy z całego świata. Na graczy czeka rozbudowany tryb kariery, a także moduł sieciowy, gdzie będziemy mogli stanąć w szranki z innymi graczami. Przypominamy, że zgodnie z wcześniejszymi komunikatami dewelopera, już dziś około godziny 17:00 czasu polskiego na serwery trafi wersja demonstracyjna gry Forza Motorsport 7.

Uczestnicy Games Clash Masters powalczą na gamingowych pecetach Actina
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku
Główny projektant KOTOR-a i Dragon Age: Origins – James Ohlen – poprowadzi nowe studio Wizards of the Coast
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.