Final Fantasy IX trafi na PlayStation 4 [aktualizacja-już dostępne]

LM
2017/09/19 10:10
0
0

Wydanie na konsolę ósmej generacji zostało zarejestrowane przez europejską organizację ratingową.

AKTUALIZACJA: Podczas dzisiajeszej konferencji PlayStation przed Tokyo Game Show firma Square Enix oficjalnie ujawniła Final Fantasy IX w wersji na PlayStation 4. Gra jest już dostępna na rynku, a jej premierowy zwiastun znajdziecie powyżej.

Final Fantasy IX trafi na PlayStation 4 [aktualizacja-już dostępne]

GramTV przedstawia:

ORYGINALNA WIADOMOŚĆ: Dobra wiadomość dla fanów serii Final Fantasy. W zasobach Ogólnoeuropejskiego Systemu Klasyfikacji Gier (PEGI) pojawiła się dzisiaj gra Final Fantasy IX w wersji na konsolę PlayStation 4. Oznacza to, że w najbliższej przyszłości tytuł ukaże się na konsoli ósmej generacji japońskiego giganta. Bardzo prawdopodobne, że będzie to jedynie port pecetowego wydania gry z 2016 roku, ale całkiem możliwe, że Square Enix szykuje odświeżoną wersję. Tego dowiemy się jednak dopiero po oficjalnej zapowiedzi wydawcy, której możemy oczekiwać podczas zbliżających się targów Tokyo Game Show.

Final Fantasy IX zadebiutowało w lipcu 2000 roku na konsoli PlayStation 1. Dziewiąta odsłona uznanej serii gier jRPG od tej pory ukazała się także na komputerach osobistych, konsolach PlayStation Portable, PlayStation Vita, PlayStation 3 i systemach mobilnych iOS i Android. Final Fantasy IX uznawane jest za jedną z najlepszych gier z cyklu.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!