Klei Entertainment ujawnia plany rozwoju Don't Starve

LM
2017/09/17 11:07
0
0

Nowy dodatek i darmowa aktualizacja dla Don't Starve, a także wydarzenia sezonowe i nowa bohaterka w Don't Starve Together.

Dobra wiadomość dla fanów Don't Starve. Po dłuższej dłuższej przerwie studio Klei Entertainment powróciło do tematu swojej najpopularniejszej produkcji. Okazuje się, że twórcy szykują dla nas szereg atrakcji, a najważniejszą z nich będzie dedykowane rozgrywce singlowej rozszerzenie Don't Starve: Hamlet, którego krótką zajawkę zobaczycie powyżej. Na razie nie ujawniono zbyt wielu szczegółów, ale w toku rozgrywki trafimy na sekretny portal prowadzący do miasta świnioludzi. Czeka na nas szereg nowych przeciwników, nowe wyposażenie i spory teren do eksploracji. Więcej szczegółów poznamy w najbliższym czasie, a sam dodatek zaplanowany jest na pierwszą połowę 2018 roku.

Jednocześnie studio Klei Enetertainment zapowiedziało darmową aktualizację do rozszerzenia Don't Starve: Shipwrecked. Ta jednak na razie dostępna jest wyłącznie w wersji beta i aby skorzystać z nowinek musicie uruchomić ją ręcznie na platformie Steam z pomocą tej instrukcji. Aktualizacja wprowadza do gry nowe surowce, stworzenia, a także trochę gotowych przedmiotów i struktur, które możemy stworzyć.

GramTV przedstawia:

Ostatnia z zapowiedzi z pewnością zainteresuje wielbicieli kooperacyjnego Don't Starve Together. Mowa tutaj o ograniczonych czasowo opcjonalnych wydarzeniach w świecie gry, które pozwolą nam wypróbować nowe warianty rozgrywki. Wraz z nimi pojawi się wielu nowych przeciwników, przedmioty, umiejętności i specjalne nagrody. Pierwszym z wydarzeń będzie Don’t Starve Together: The Forge, na które pecetowcy muszą poczekać do listopada. W ramach wyzwania na naszej drodze stanie Grand Master Boarriorm, któremu stawić czoła będzie mogła drużyna składająca się z maksymalnie sześciu graczy. Wśród nagród wymieniono specjalne skórki i komponenty do unikalnych przedmiotów.

Poza tym w Don't Starve Together pojawiła się nowa bohaterka – Winona, po którą mogą sięgnąć użytkownicy platformy Valve. Klei Enetertainment nie ujawniło, kiedy nowa zawartość trafi na pozostałe platformy, ale gdy pojawią się nowe informacje w tej sprawie, to na pewno się o tym dowiecie.

Klei Entertainment ujawnia plany rozwoju Don't Starve

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!