Informacje

Zbliża się darmowy weekend z Overwatch

... Małgorzata Trzyna

W przyszłym tygodniu wszyscy gracze będą mogli spróbować swych sił każdym bohaterem, na wszystkich mapach, w różnych trybach gry.

Zbliża się darmowy weekend z Overwatch - obrazek 1

Blizzard ogłosił, że w przyszłym tygodniu na PC, PS4 i Xboksie One odbędzie się darmowy weekend w Overwatch (start - 22 września, godzina 20:00; koniec - 26 września, godzina 8:59). Przez weekend będzie można testować każdego z 25 bohaterów, zajrzeć na wszystkie spośród 16 map i wypróbować różne tryby gry (w tym Szybką grę, Grę dowolną i Salon gier). Podczas rozgrywki będzie można awansować, zdobywać skrzynki z łupami i odblokowywać różne elementy personalizacji postaci.

Oczywiście, osoby, które zdecydują się na zakup pełnej wersji, zachowają swe postępy. Podczas darmowego weekendu nie będzie jednak możliwe zdobywanie osiągnięć/trofeów.

Aby móc zagrać, konieczne jest posiadanie konta na Battle.net (w przypadku wersji PC). Posiadacze konsol muszą mieć opłacone członkostwo Playstation Plus lub Xbox Live Gold. Szczegółowe instrukcje instalacji i listę najczęściej zadawanych pytań znajdziecie na stronie playoverwatch.com.

Zbliża się darmowy weekend z Overwatch - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?