News

Ghost Recon: Wildlands – testy beta trybu Ghost War wystartują 21 września

LM, 14.09.2017 17:19 0

Zobacz jak Snajper, Napastnik i Zwiadowca radzą sobie w trybie Ghost War.

Jeszcze w lipcu firma Ubisoft zapowiedziała nowy kooperacyjny tryb PvP w grze Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Dzisiaj ujawniono, że otwarta beta trybu Ghost War odbędzie się w dniach 21-25 września na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jednocześnie do sieci trafił najnowszy zwiastun trybu, który możecie zobaczyć powyżej.

Akcja Ghost War rozgrywa się po wydarzeniach z głównej linii fabularnej. Dwie czteroosobowe drużyny walczą o kontrolę na jednej z pięciu map z otwartym światem. Wszystkie działania podejmiemy na podstawie zdobytych informacji, a także zmieniających się warunków pogodowych i cyklu dobowego. Wraz z nowym trybem w Ghost Recon: Wildlands pojawi się szereg nowych mechanik, a każdy z graczy mając na uwadze dobro drużyny lub własny styl gry będzie musiał objąć jedną z dostępnych w trybie ról. Kluczem do sukcesu będą indywidualne umiejętności graczy, jak również szeroko zakrojona współpraca pomiędzy nimi. Ubisoft ujawnił też pierwszy zwiastun klas w dostępnych w trybie Ghost War, na którym z bliska możecie przyjrzeć się Snajperowi, Napastnikowi i Zwiadowcy.

najnowsze

Znamy wymagania sprzętowe GRID

2

Codemasters postanowiło podzielić się z graczami oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi do GRID, czyli najnowszej odsłony popularnej serii gier wyścigowych.