Felieton

Ghost Recon: Wildlands – testy beta trybu Ghost War wystartują 21 września

LM, 14 września 2017 17:19 0

Zobacz jak Snajper, Napastnik i Zwiadowca radzą sobie w trybie Ghost War.

Jeszcze w lipcu firma Ubisoft zapowiedziała nowy kooperacyjny tryb PvP w grze Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Dzisiaj ujawniono, że otwarta beta trybu Ghost War odbędzie się w dniach 21-25 września na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jednocześnie do sieci trafił najnowszy zwiastun trybu, który możecie zobaczyć powyżej.

Akcja Ghost War rozgrywa się po wydarzeniach z głównej linii fabularnej. Dwie czteroosobowe drużyny walczą o kontrolę na jednej z pięciu map z otwartym światem. Wszystkie działania podejmiemy na podstawie zdobytych informacji, a także zmieniających się warunków pogodowych i cyklu dobowego. Wraz z nowym trybem w Ghost Recon: Wildlands pojawi się szereg nowych mechanik, a każdy z graczy mając na uwadze dobro drużyny lub własny styl gry będzie musiał objąć jedną z dostępnych w trybie ról. Kluczem do sukcesu będą indywidualne umiejętności graczy, jak również szeroko zakrojona współpraca pomiędzy nimi. Ubisoft ujawnił też pierwszy zwiastun klas w dostępnych w trybie Ghost War, na którym z bliska możecie przyjrzeć się Snajperowi, Napastnikowi i Zwiadowcy.

Uczestnicy Games Clash Entertainment powalczą na gamingowych pecetach Actina
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
Starlink: Battle for Atlas trafi na PC w przyszłym tygodniu
Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.