Zapraszamy na uroczystą prapremierę książki Samozwaniec. Moskiewska Ladacznica Jacka Komudy

LM
2017/09/12 20:28
0
0

Fundacja Skrzydła Chwały przygotowała specjalne wydarzenie w Fortach Bema w Warszawie.

Zapraszamy na uroczystą prapremierę książki Samozwaniec. Moskiewska Ladacznica Jacka Komudy

Kilka tygodni temu informowaliśmy o zbliżającej się premierze najnowszego tomu z serii Samozwaniec Jacka Komudy zatytułowanego Moskiewska Ladacznica. Dziś mamy przyjemność zaprosić Was na specjalne wydarzenie Polska Skrzydła Chwały. Razem chronimy Rodzinę, podczas którego odbędzie się uroczysta prapremiera powieści. Panel poświęcony Moskiewskiej Ladacznicy rozpocznie się około godziny 15:30, 16 września w Forcie Bema w Warszawie. Jak zapewniają organizatorzy, w ramach prapremiery będzie można zobaczyć Husarię Rzeczypospolitej! No i oczywiście Jacka Komudę w siodle! Będzie również okazja do zdobycia najnowszej książki Jacka Komudy "Moskiewska Ladacznica" na tydzień przed jej rynkową premierą.

GramTV przedstawia:

Sama impreza Polska Skrzydła Chwały. Razem chronimy Rodzinę obejmuje dwa dni – sobotę 16 września (od godziny 12 do 19) i niedzielę 17 września (od godziny 10 do 15). W ramach wydarzenia zaplanowano m.in. historyczne inscenizacje, pokazy kunsztu jazdy konnej, prezentacje współczesnych jednostek wojskowych, grup rekonstrukcyjnych i proobronnych, koncerty, przedstawienia, gry, salwy armatnie i pokazy multimedialne.

Podczas wydarzenia będzie można także zobaczyć kunszt władania kopia husarską, sprawność piechoty hajduckiej, muszkieterskiej i pikinierskiej, jak również odwiedzić towarzysza husarskiego i zerknąć, jak mieszka w swojej polowej stancyji oraz zobaczyć, jak obozuje rajtaria i piechota cudzoziemska, jak manewruje na placu ćwiczeń i buduje swój obóz. Poza tym przewidziano także strefę gier dla całej rodziny i prezentacje współczesnych jednostek specjalnych Wojska Polskiego i Żandarmerii Wojskowej. Jednym słowem – będzie się działo. Powyżej możecie zobaczyć zwiastun wydarzenia.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!