Felieton

Layers of Fear: Legacy trafi na Nintendo Switch

Małgorzata Trzyna, 12 września 2017 15:15 0

Bloober Team przygotowuje zremasterowaną i zredesignowaną wersję gry Layers of Fear.

Bloober Team zapowiedziało, że horror psychologiczny Layers of Fear w odświeżonej wersji trafi na Nintendo Switch. Wersja ta będzie nosić tytuł Layers of Fear: Legacy i zostanie zaprezentowana po raz pierwszy podczas Tokyo Game Show (21-24 września).

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników sprzedażowych Layers of Fear. Pod względem modelu biznesowego, tytuł należy do tzw. long tail, czyli produkcji generującej znaczące przychody w długim okresie od momentu wejścia na rynek. Po analizie wskaźników rentowności wspólnie z Aspyr Media zdecydowaliśmy o wprowadzeniu zremasterowanej i zredesignowanej wersji gry Layers of Fear na nową platformę. Moment dla Layers of Fear: Legacy jest doskonały nie tylko z powodu wciąż niewielkiej liczby gier dostępnych na Nintendo Switch, lecz także rosnącej popularności wokół najnowszej hybrydowej konsoli - podkreślił Piotr Babieno, prezes spółki.

Layers of Fear jest z pewnością horrorem wartym uwagi - w recenzji oceniliśmy grę na 8,3/10 punktów. Dokładnie tyle samo przyznaliśmy kolejnej grze od Bloober Team - Observer.

Plotka: Scalebound powstaje pod nadzorem Nintendo i ukaże się na Switchu
Astral Chain – nowe informacje i screeny nadchodzącej gry twórców NieR: Automata
Koch Media wyda na konsolach gry 9 Monkeys of Shaolin, Ash of Gods oraz Redeemer: Enhanced Edition
Bloodstained: Ritual of the Night zadebiutuje tego lata
najnowsze